
Wholesale Jewelry Simple Allmatch Love Copper Electroplated Platinum 18K Gold Earrings And Necklace For Women
Wholesale Jewelry Simple Allmatch Love Copper Electroplated Platinum 18K Gold Earrings And Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $11.67
-65%$11.67
$4.08More Images








Wholesale Jewelry Simple Allmatch Love Copper Electroplated Platinum 18K Gold Earrings And Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























