
Wholesale Jewelry Sweet Style Geometric Sterling Silver 925 Zircon And Natural Freshwater Pearl Pendant Necklace For Women
Wholesale Jewelry Sweet Style Geometric Sterling Silver 925 Zircon And Natural Freshwater Pearl Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Sweet,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 50g |
Original: $45.13
-65%$45.13
$15.80More Images
















Wholesale Jewelry Sweet Style Geometric Sterling Silver 925 Zircon And Natural Freshwater Pearl Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Sweet,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Sweet,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 50g |























