
Wholesale Jewelry Titanium Steel Letter Zircon Pendant Necklace Simple Light Luxury Geometric Ochain 14K Real Gold Plated
Wholesale Jewelry Titanium Steel Letter Zircon Pendant Necklace Simple Light Luxury Geometric Ochain 14K Real Gold Plated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $3.56
-65%$3.56
$1.25More Images






Wholesale Jewelry Titanium Steel Letter Zircon Pendant Necklace Simple Light Luxury Geometric Ochain 14K Real Gold Plated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























