
Wholesale Ladies' Geometric Floral Rhombus Pendant Necklace With 18K Gold Plated Copper And Zircon Inlay On Titanium Steel Flash Ochain
Wholesale Ladies' Geometric Floral Rhombus Pendant Necklace With 18K Gold Plated Copper And Zircon Inlay On Titanium Steel Flash Ochain
| 480 | 吊坠铜镀真金18K 链条钛钢 |
|---|---|
| Gender | 女式 |
| Occasion | 时尚通勤 |
| Pattern | 花卉,菱形 |
| Style | 轻奢风,几何 |
| 坠子材质 | 铜镶锆石 |
| 处理工艺 | 镀金 |
| 材质 | 18K真金电镀 |
| 造型 | 菱形 |
| 链子样式 | 闪O链 |
| 风格 | 轻奢风 |
| Weight | 4g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images




Wholesale Ladies' Geometric Floral Rhombus Pendant Necklace With 18K Gold Plated Copper And Zircon Inlay On Titanium Steel Flash Ochain
| 480 | 吊坠铜镀真金18K 链条钛钢 |
|---|---|
| Gender | 女式 |
| Occasion | 时尚通勤 |
| Pattern | 花卉,菱形 |
| Style | 轻奢风,几何 |
| 坠子材质 | 铜镶锆石 |
| 处理工艺 | 镀金 |
| 材质 | 18K真金电镀 |
| 造型 | 菱形 |
| 链子样式 | 闪O链 |
| 风格 | 轻奢风 |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 480 | 吊坠铜镀真金18K 链条钛钢 |
|---|---|
| Gender | 女式 |
| Occasion | 时尚通勤 |
| Pattern | 花卉,菱形 |
| Style | 轻奢风,几何 |
| 坠子材质 | 铜镶锆石 |
| 处理工艺 | 镀金 |
| 材质 | 18K真金电镀 |
| 造型 | 菱形 |
| 链子样式 | 闪O链 |
| 风格 | 轻奢风 |
| Weight | 4g |























