
Wholesale Light Luxury Electroplated Stainless Steel And Zircon Inlaid Geometric Ferris Wheel Design Long Yshaped Tassel Necklace For Women
Wholesale Light Luxury Electroplated Stainless Steel And Zircon Inlaid Geometric Ferris Wheel Design Long Yshaped Tassel Necklace For Women
| 1 | High-End Light Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images










Wholesale Light Luxury Electroplated Stainless Steel And Zircon Inlaid Geometric Ferris Wheel Design Long Yshaped Tassel Necklace For Women
| 1 | High-End Light Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | High-End Light Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |



















