
Women's Colorful Geometric Square Glass Stone And Stainless Steel Ferris Wheel Yshaped Electroplated Necklace
Women's Colorful Geometric Square Glass Stone And Stainless Steel Ferris Wheel Yshaped Electroplated Necklace
| 1 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Glass Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $7.79
-65%$7.79
$2.73More Images










Women's Colorful Geometric Square Glass Stone And Stainless Steel Ferris Wheel Yshaped Electroplated Necklace
| 1 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Glass Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Glass Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |



















