
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Clavicle Chain Necklace With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Clavicle Chain Necklace With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Clavicle Chain |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $3.71
-65%$3.71
$1.30More Images







Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Clavicle Chain Necklace With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Clavicle Chain |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Clavicle Chain |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |



















