
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Necklace With Yshaped Chain And Cross Design
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Necklace With Yshaped Chain And Cross Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $4.59
-65%$4.59
$1.61More Images







Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Vacuum Real Gold Plated Necklace With Yshaped Chain And Cross Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |



















