
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Luxury Niche Necklace | Necklace: Understated Luxury With A Touch Of Sophistication |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Style Necklace | Women's Summer Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Women's High End Jewelry | Niche Design Of Jewelry |
| Weight | 50g |
Original: $4.59
-65%$4.59
$1.61More Images







Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Necklace With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Luxury Niche Necklace | Necklace: Understated Luxury With A Touch Of Sophistication |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Style Necklace | Women's Summer Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Women's High End Jewelry | Niche Design Of Jewelry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Luxury Niche Necklace | Necklace: Understated Luxury With A Touch Of Sophistication |
| Material | Stainless Steel |
| Niche Style Necklace | Women's Summer Necklace Accessories |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Women's High End Jewelry | Niche Design Of Jewelry |
| Weight | 50g |



















