
Wholesale Light Luxury Geometric Copper Zircon Inlaid Pendant Necklace With Movable Wings And Polished Plating For Couples
Wholesale Light Luxury Geometric Copper Zircon Inlaid Pendant Necklace With Movable Wings And Polished Plating For Couples
| 526 | Chain: Titanium Steel Pendant: Copper Plated With Real Gold |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Couple Style |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Polished Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images



Wholesale Light Luxury Geometric Copper Zircon Inlaid Pendant Necklace With Movable Wings And Polished Plating For Couples
| 526 | Chain: Titanium Steel Pendant: Copper Plated With Real Gold |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Couple Style |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Polished Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 526 | Chain: Titanium Steel Pendant: Copper Plated With Real Gold |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Couple Style |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Polished Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























