
Wholesale Metal Leaf Pendant Tassel Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 7g |
Original: $3.22
-65%$3.22
$1.13More Images






Wholesale Metal Leaf Pendant Tassel Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 7g |























