
Wholesale Minimalist Geometric Titanium Steel Goldplated Women's Box Chain Necklace
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $3.86
-65%$3.86
$1.35More Images





Wholesale Minimalist Geometric Titanium Steel Goldplated Women's Box Chain Necklace
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















