
Women's Fashion Stainless Steel Double Tassel Yshaped Cross Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
More Images






Women's Fashion Stainless Steel Double Tassel Yshaped Cross Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |





















