🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Titanium Steel Snake Bone Chain Blade Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Ins Cold Style
Wholesale Women's Titanium Steel Snake Bone Chain Blade Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Ins Cold Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Select Color
From $3.09
Wholesale Women's Titanium Steel Snake Bone Chain Blade Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Ins Cold Style—
$3.09
More Images






Wholesale Women's Titanium Steel Snake Bone Chain Blade Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Ins Cold Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















