
Women's Titanium Steel Thick Chain Necklace Electroplated For Autumn And Winter
| Chain Style | Thick Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.93
-65%$3.93
$1.38More Images






Women's Titanium Steel Thick Chain Necklace Electroplated For Autumn And Winter
| Chain Style | Thick Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Thick Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















