
Wholesale Natural Stone Bead Pendant Necklace Titanium Steel Snake Bone Chain Geometric Style 18K Gold Plated
Wholesale Natural Stone Bead Pendant Necklace Titanium Steel Snake Bone Chain Geometric Style 18K Gold Plated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.86
-65%$3.86
$1.35More Images







Wholesale Natural Stone Bead Pendant Necklace Titanium Steel Snake Bone Chain Geometric Style 18K Gold Plated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















