
Wholesale Moissanite 925 Silver Geometric Open Adjustable Ladies Ring Set With Diamonds
| Main Drill | Moissanite Ring |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Quality | About 2.3g |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $17.94
-65%$17.94
$6.28More Images



Wholesale Moissanite 925 Silver Geometric Open Adjustable Ladies Ring Set With Diamonds
| Main Drill | Moissanite Ring |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Quality | About 2.3g |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Main Drill | Moissanite Ring |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Quality | About 2.3g |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 3g |























