
Wholesale Moissanite Geometric Ring S925 Silver 18K Gold Plated Brushed Unisex Jewelry Accessories
Wholesale Moissanite Geometric Ring S925 Silver 18K Gold Plated Brushed Unisex Jewelry Accessories
| Gender | 925 Silver Plated 18K Gold Brushed Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $34.53
-65%$34.53
$12.09More Images



Wholesale Moissanite Geometric Ring S925 Silver 18K Gold Plated Brushed Unisex Jewelry Accessories
| Gender | 925 Silver Plated 18K Gold Brushed Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | 925 Silver Plated 18K Gold Brushed Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Palace Style,Geometry |
| Weight | 50g |























