
Wholesale Moissanite Ring S925 Sterling Silver Round Shape Set With Precious Stones For Men
Wholesale Moissanite Ring S925 Sterling Silver Round Shape Set With Precious Stones For Men
| Appearance | Boutique (Ten Products) |
|---|---|
| Diamond Score | 1 Karat |
| Dimensions | 6Mm |
| Main Stone Size | 1 Karat |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Number | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |
Original: $21.98
-65%$21.98
$7.69More Images









Wholesale Moissanite Ring S925 Sterling Silver Round Shape Set With Precious Stones For Men
| Appearance | Boutique (Ten Products) |
|---|---|
| Diamond Score | 1 Karat |
| Dimensions | 6Mm |
| Main Stone Size | 1 Karat |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Number | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Appearance | Boutique (Ten Products) |
|---|---|
| Diamond Score | 1 Karat |
| Dimensions | 6Mm |
| Main Stone Size | 1 Karat |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Number | Accessories |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Shape | Round |
| Size | Port Code 9 |
| Style | Men's |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |























