
Wholesale Necklace Copper Mixed Gem Inlay Geometric Light Luxury Style For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
More Images



Wholesale Necklace Copper Mixed Gem Inlay Geometric Light Luxury Style For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |























