
Wholesale Necklace Copper Titanium Steel Geometric Angel Wings Love Creative Light Luxury Electroplating Mixed Gemstone Inlay For Women
Wholesale Necklace Copper Titanium Steel Geometric Angel Wings Love Creative Light Luxury Electroplating Mixed Gemstone Inlay For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images








Wholesale Necklace Copper Titanium Steel Geometric Angel Wings Love Creative Light Luxury Electroplating Mixed Gemstone Inlay For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























