
Wholesale Necklace Women's Light Luxury Heavy Industry Style Copper Geometric Shiny Zircon Mixed Gemstone Setting
Wholesale Necklace Women's Light Luxury Heavy Industry Style Copper Geometric Shiny Zircon Mixed Gemstone Setting
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Zircon |
| Shape | Geometric |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $2.65
-65%$2.65
$0.93More Images




Wholesale Necklace Women's Light Luxury Heavy Industry Style Copper Geometric Shiny Zircon Mixed Gemstone Setting
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Zircon |
| Shape | Geometric |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Zircon |
| Shape | Geometric |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 10g |























