
Wholesale New Fairy Style Sweet And Elegant Copper Ring With Heart And Geometric Patterns And Zircon Design For Women
Wholesale New Fairy Style Sweet And Elegant Copper Ring With Heart And Geometric Patterns And Zircon Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fairy Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $2.23
-65%$2.23
$0.78More Images



Wholesale New Fairy Style Sweet And Elegant Copper Ring With Heart And Geometric Patterns And Zircon Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fairy Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fairy Style,Geometry |
| Weight | 4g |























