
Wholesale Pendant Necklace Copper Electroplated Geometric Mixed Gem Inlay For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images
















Wholesale Pendant Necklace Copper Electroplated Geometric Mixed Gem Inlay For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























