
Wholesale Pendant Necklace Copper Inlaid Zircon Light Luxury Retro Love Heart Shape Electroplating
Wholesale Pendant Necklace Copper Inlaid Zircon Light Luxury Retro Love Heart Shape Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $2.12
-65%$2.12
$0.74More Images








Wholesale Pendant Necklace Copper Inlaid Zircon Light Luxury Retro Love Heart Shape Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























