
Wholesale Ring 925 Sterling Silver Moissanite Geometric Style Seiko
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Precious Metal Quality | About 3g |
| Size | The Opening Is Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 3g |
Original: $21.49
-65%$21.49
$7.52More Images



Wholesale Ring 925 Sterling Silver Moissanite Geometric Style Seiko
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Precious Metal Quality | About 3g |
| Size | The Opening Is Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Precious Metal Quality | About 3g |
| Size | The Opening Is Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 3g |























