
Wholesale Ring Copper Electroplated Platinum 18K Gold Retro Geometric Style Unisex
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $9.97
-65%$9.97
$3.49More Images






Wholesale Ring Copper Electroplated Platinum 18K Gold Retro Geometric Style Unisex
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |























