
Wholesale Ring Copper Geometric Irregular Electroplated Platinum 18K Gold Light Luxury Style For Women
Wholesale Ring Copper Geometric Irregular Electroplated Platinum 18K Gold Light Luxury Style For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Original: $10.42
-65%$10.42
$3.65More Images






Wholesale Ring Copper Geometric Irregular Electroplated Platinum 18K Gold Light Luxury Style For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |























