
Wholesale Ring Copper Ushape Geometric Fashion Electroplated Platinum 18K Gold For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $11.13
-65%$11.13
$3.90More Images






Wholesale Ring Copper Ushape Geometric Fashion Electroplated Platinum 18K Gold For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























