
Wholesale Ring S925 Silver Aquatic Agate Geometric Retro Style Diamond Design For Women
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Agate |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8 |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $26.86
-65%$26.86
$9.40More Images



Wholesale Ring S925 Silver Aquatic Agate Geometric Retro Style Diamond Design For Women
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Agate |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8 |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Agate |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8 |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























