
Wholesale Ring S925 Silver Green Moss Agate Retro Geometric Design
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Agate |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Us6 |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $30.55
-65%$30.55
$10.69More Images



Wholesale Ring S925 Silver Green Moss Agate Retro Geometric Design
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Agate |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Us6 |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Agate |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Us6 |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























