
Wholesale Ring S925 Sterling Silver Natural Colored Gemstone Amethyst Citrine Flower Shaped Light Luxury Style
Wholesale Ring S925 Sterling Silver Natural Colored Gemstone Amethyst Citrine Flower Shaped Light Luxury Style
| Gem | Natural Citrine Amethyst White Crystal Malachite |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Crystal |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
More Images







Wholesale Ring S925 Sterling Silver Natural Colored Gemstone Amethyst Citrine Flower Shaped Light Luxury Style
| Gem | Natural Citrine Amethyst White Crystal Malachite |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Crystal |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gem | Natural Citrine Amethyst White Crystal Malachite |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Crystal |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |























