
Wholesale S925 Sterling Silver Crystal Geometric December Birthday Stone Ring Set With Gems For Women
Wholesale S925 Sterling Silver Crystal Geometric December Birthday Stone Ring Set With Gems For Women
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 5-9 |
| Style | Literary,Twelve Constellations |
| Weight | 30g |
Original: $12.09
-65%$12.09
$4.23More Images















Wholesale S925 Sterling Silver Crystal Geometric December Birthday Stone Ring Set With Gems For Women
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 5-9 |
| Style | Literary,Twelve Constellations |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 5-9 |
| Style | Literary,Twelve Constellations |
| Weight | 30g |























