
Wholesale S925 Sterling Silver Crystal Ring With Flower And Leaf Pattern Set With Gems For Women
Wholesale S925 Sterling Silver Crystal Ring With Flower And Leaf Pattern Set With Gems For Women
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Leaf |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Trendy Style |
| Size | 5-9 |
| Style | Maillard Style,Twelve Constellations |
| Weight | 30g |
Original: $11.72
-65%$11.72
$4.10More Images















Wholesale S925 Sterling Silver Crystal Ring With Flower And Leaf Pattern Set With Gems For Women
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Leaf |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Trendy Style |
| Size | 5-9 |
| Style | Maillard Style,Twelve Constellations |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Leaf |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Trendy Style |
| Size | 5-9 |
| Style | Maillard Style,Twelve Constellations |
| Weight | 30g |























