
Wholesale S925 Sterling Silver Lace Flower Crystal Ring Set With Gems In Light Luxury Style
Wholesale S925 Sterling Silver Lace Flower Crystal Ring Set With Gems In Light Luxury Style
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Crown,Wave |
| Style | Old Money Style,Plants And Flowers |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Original: $22.61
-65%$22.61
$7.91More Images








Wholesale S925 Sterling Silver Lace Flower Crystal Ring Set With Gems In Light Luxury Style
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Crown,Wave |
| Style | Old Money Style,Plants And Flowers |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Crown,Wave |
| Style | Old Money Style,Plants And Flowers |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |























