
Wholesale S925 Sterling Silver Moissanite Animal Zodiac Snake Pendant Necklace Highend Jewelry Set With Diamonds
Wholesale S925 Sterling Silver Moissanite Animal Zodiac Snake Pendant Necklace Highend Jewelry Set With Diamonds
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | High-End Feel,Zodiac Signs |
| Weight | 3.8g |
Original: $26.80
-65%$26.80
$9.38More Images




Wholesale S925 Sterling Silver Moissanite Animal Zodiac Snake Pendant Necklace Highend Jewelry Set With Diamonds
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | High-End Feel,Zodiac Signs |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | High-End Feel,Zodiac Signs |
| Weight | 3.8g |























