
Wholesale S925 Sterling Silver Moissanite Heart Shape Pendant Necklace With Cross Chain Set With Diamonds Simple Light Luxury Style For Women
Wholesale S925 Sterling Silver Moissanite Heart Shape Pendant Necklace With Cross Chain Set With Diamonds Simple Light Luxury Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,1 Carat Moissanite (Heart-Shaped 6.5Mm) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Original: $24.33
-65%$24.33
$8.52More Images




Wholesale S925 Sterling Silver Moissanite Heart Shape Pendant Necklace With Cross Chain Set With Diamonds Simple Light Luxury Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,1 Carat Moissanite (Heart-Shaped 6.5Mm) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,1 Carat Moissanite (Heart-Shaped 6.5Mm) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |























