
Wholesale S925 Sterling Silver Moissanite Women's Simple Light Luxury Classic Fourclaw Pendant Cross Chain Jewelry Geometric Pattern Set With Diamonds
Wholesale S925 Sterling Silver Moissanite Women's Simple Light Luxury Classic Fourclaw Pendant Cross Chain Jewelry Geometric Pattern Set With Diamonds
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Gram Weight | About 2.3.8g,2.63.8g |
| Material | Moissanite,1 Carat Moissanite,2 Carat Moissanite,3 Carat Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Original: $14.77
-65%$14.77
$5.17More Images







Wholesale S925 Sterling Silver Moissanite Women's Simple Light Luxury Classic Fourclaw Pendant Cross Chain Jewelry Geometric Pattern Set With Diamonds
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Gram Weight | About 2.3.8g,2.63.8g |
| Material | Moissanite,1 Carat Moissanite,2 Carat Moissanite,3 Carat Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Gram Weight | About 2.3.8g,2.63.8g |
| Material | Moissanite,1 Carat Moissanite,2 Carat Moissanite,3 Carat Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |























