🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Titanium Steel And Copper Ochain Clavicle Necklace With Mixed Gem Inlay Crown And Heart Pattern For Women Light Luxury Style Electroplating Process
Wholesale Titanium Steel And Copper Ochain Clavicle Necklace With Mixed Gem Inlay Crown And Heart Pattern For Women Light Luxury Style Electroplating Process
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | The Crown,Heart |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Select Color
From $0.63
Original: $1.79
-65%Wholesale Titanium Steel And Copper Ochain Clavicle Necklace With Mixed Gem Inlay Crown And Heart Pattern For Women Light Luxury Style Electroplating Process—
$1.79
$0.63More Images











Wholesale Titanium Steel And Copper Ochain Clavicle Necklace With Mixed Gem Inlay Crown And Heart Pattern For Women Light Luxury Style Electroplating Process
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | The Crown,Heart |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | The Crown,Heart |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























