
Wholesale Unisex Retro Style Alien Shape Freshwater Pearl 925 Silver Ring
| Accessory Material | 925 Silver |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 8Mm(Inclusive)-9Mm(Inclusive) |
| Pearl Shape | Alien |
| Product Name | Blue Gray Broken Silver Ring |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Retro |
| Weight | 2g |
Original: $11.82
-65%$11.82
$4.14More Images





Wholesale Unisex Retro Style Alien Shape Freshwater Pearl 925 Silver Ring
| Accessory Material | 925 Silver |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 8Mm(Inclusive)-9Mm(Inclusive) |
| Pearl Shape | Alien |
| Product Name | Blue Gray Broken Silver Ring |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Retro |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessory Material | 925 Silver |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 8Mm(Inclusive)-9Mm(Inclusive) |
| Pearl Shape | Alien |
| Product Name | Blue Gray Broken Silver Ring |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Retro |
| Weight | 2g |























