
Wholesale Women Titanium Steel Necklace With Fourleaf Clover Pendant Mixed Gem Inlay Copper Electroplating
Wholesale Women Titanium Steel Necklace With Fourleaf Clover Pendant Mixed Gem Inlay Copper Electroplating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $2.33
-65%$2.33
$0.82More Images







Wholesale Women Titanium Steel Necklace With Fourleaf Clover Pendant Mixed Gem Inlay Copper Electroplating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























