
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Moissanite Geometric Pendant Necklace Set With Diamonds
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Moissanite Geometric Pendant Necklace Set With Diamonds
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Hypoallergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Material | Moissanite,1.8 Carat Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Original: $25.03
-65%$25.03
$8.76More Images








Wholesale Women's 925 Sterling Silver Moissanite Geometric Pendant Necklace Set With Diamonds
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Hypoallergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Material | Moissanite,1.8 Carat Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Hypoallergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Material | Moissanite,1.8 Carat Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |























