
Wholesale Women's Copper Necklace With Heart Shape Pendant Inlaid With Mixed Gemstone And Zircon In Light Luxury Style And Electroplated
Wholesale Women's Copper Necklace With Heart Shape Pendant Inlaid With Mixed Gemstone And Zircon In Light Luxury Style And Electroplated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.57
-65%$1.57
$0.55More Images












Wholesale Women's Copper Necklace With Heart Shape Pendant Inlaid With Mixed Gemstone And Zircon In Light Luxury Style And Electroplated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























