
Wholesale Women's Copper Opening Adjustable Ring Geometric Style Electroplated
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $9.52
-65%$9.52
$3.33More Images






Wholesale Women's Copper Opening Adjustable Ring Geometric Style Electroplated
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























