
Wholesale Women's Copper Ring Electroplated With Platinum And 18K Gold In Geometric Fashion Style
Wholesale Women's Copper Ring Electroplated With Platinum And 18K Gold In Geometric Fashion Style
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $9.89
-65%$9.89
$3.46More Images






Wholesale Women's Copper Ring Electroplated With Platinum And 18K Gold In Geometric Fashion Style
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























