
Wholesale Women's Copper Tassel Pendant Ring With Geometric Design And Electroplated Platinum And 18K Gold
Wholesale Women's Copper Tassel Pendant Ring With Geometric Design And Electroplated Platinum And 18K Gold
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $20.16
-65%$20.16
$7.06More Images






Wholesale Women's Copper Tassel Pendant Ring With Geometric Design And Electroplated Platinum And 18K Gold
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























