
Wholesale Women's Copper Titanium Steel Heart Shape Pendant Necklace With Mixed Gemstone Inlay Electroplating Light Luxury Style O Chain
Wholesale Women's Copper Titanium Steel Heart Shape Pendant Necklace With Mixed Gemstone Inlay Electroplating Light Luxury Style O Chain
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images








Wholesale Women's Copper Titanium Steel Heart Shape Pendant Necklace With Mixed Gemstone Inlay Electroplating Light Luxury Style O Chain
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























