
Wholesale Women's Copper Titanium Steel Necklace With Mixed Gemstone Inlay Tulip Pendant And Electroplating Treatment Light Luxury Style
Wholesale Women's Copper Titanium Steel Necklace With Mixed Gemstone Inlay Tulip Pendant And Electroplating Treatment Light Luxury Style
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images










Wholesale Women's Copper Titanium Steel Necklace With Mixed Gemstone Inlay Tulip Pendant And Electroplating Treatment Light Luxury Style
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























