
Wholesale Women's Copper Zircon O Chain Necklace With Mixed Gemstone Inlay Bow Tie Pendant Electroplated Vintage Light Luxury Style
Wholesale Women's Copper Zircon O Chain Necklace With Mixed Gemstone Inlay Bow Tie Pendant Electroplated Vintage Light Luxury Style
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images









Wholesale Women's Copper Zircon O Chain Necklace With Mixed Gemstone Inlay Bow Tie Pendant Electroplated Vintage Light Luxury Style
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























