
Wholesale Women's Crystal S925 Sterling Silver Ring With Crown And Wave Patterns Light Luxury Style
Wholesale Women's Crystal S925 Sterling Silver Ring With Crown And Wave Patterns Light Luxury Style
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Crown,Wave |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Wave |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Original: $17.93
-65%$17.93
$6.28More Images








Wholesale Women's Crystal S925 Sterling Silver Ring With Crown And Wave Patterns Light Luxury Style
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Crown,Wave |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Wave |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Crown,Wave |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Wave |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























